Panel uživatele

Záchranný ostrůvek ISO-RAFT v tašce pro 4 - 10 osob

Záchranný ostrůvek ISO-RAFT v tašce pro 4 - 10 osob

Hodnocení produktu: 5/5 (6x)

Vaše hodnocení:

Záchranný ostrůvek ISO-RAFT v tašce pro 4 - 10 osob. Certifikace dle normy CE ISO 9650-1.

Varianty produktů

  • 31598 Kč s DPH

  • 36586 Kč s DPH

  • 42240 Kč s DPH

  • 46232 Kč s DPH

31598 Kč s DPH

Výrobce: Lalizas

Lalizas ISO-RAFT v tašce jsou záchranné ostrůvky pro 4 až 10 osob, jsou vybaveny pevnou podlahou a jsou navrženy tak, aby byly velmi bezpečné. ISO RAFT spojuje kompaktní rozměry a celistvou strukturu s osvědčenou konstrukcí záchranných ostrůvků. LALIZAS ISO RAFT se automaticky nafoukne a jeho systém nafouknutí poskytuje dostatek plynu pro všechny vztlakové komory. Hlavní těleso záchranného ostrůvku se skládá ze dvou vztlakových komor nahuštěných přes zpětnou klapkou zajišťující plovatelnost na záchranného ostrůvku.

Každá komora je schopná plně podporovat plovatelnost ostrůvku s maximálním počtem osob. ISO RAFT je vyroben a testován podle normy ISO 9650-1 pro bezpečnost, a nabízí velmi viditelné, stabilní a chránící podmínky pro všechny pasažéry. Záchranný ostrůvek je zabalen ve vodotěsné tašce.

LALIZAS ISO-RAFT poskytuje záruku 12 let na textilie a švy. Tato záruka se vztahuje pro všechny záchranné ostrůvky za předpokladu, že jsou kontrolovány v autorizovaném servisu Lalizas. První kontrola záchranného voru by měla být 2 roky po instalaci nebo 3 roky uvnitř data výroby.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info