Panel uživatele

Kontakt Praha

Google map: Veslařský ostrov 59

Výdejní a korespondenční adresa:

Jana Valúchová - MARINE SPORT

Veslařský Ostrov 59

147 00, Praha 4 Podolí

*sídlíme v budově Českého veslařského klubu, kde sídlí také Policie ČR. Vstup je ze zadní strany budovy.

 

☎ +420 776 615 554

@ info@marinesport.cz

 

Otevírací doba:

pondělí - čtvrtek: 10:00 - 17:00

pátek: 10:00 - 15:00

30.4.2024: 10:00 - 15:00
1.5.2024: zavřeno
8.5.2024: zavřeno

(změna otevírací doby vyhrazena)

 

Platba je možná v hotovosti anebo platební kartou.

Visa

Jak se k nám dostanete:

  • pro pěší - z ulice Podolské nábřeží odbočíte na Veslařský ostrov přímo naproti plaveckému stadionu v Podolí, je možné přijít od zastávky tramvaje Kublov a dále se vydat směrem z centra Prahy, potom odbočíte doprava na Veslařský ostrov. Pokud však půjdete ze zastávky Dvorce, je nutné se vydat směrem do centra kolem areálu Žlutých lázní a zahnout doleva na Veslařský ostrov. Po zatočení přejdete most a zahnete doprava, dojdete k první budově, to je budova ČVK, zepředu budovy je Policie ČR a zezadu budovy je náš obchod a kancelář. Servis je u parkoviště v první bráně. Lze také využít přívoz ze zastávky Lihovar a přeplout přívozem P3 na zastávku Veslařský ostrov, poté již jen dojdete k budově ČVK, kde je ze zadní strany obchod.
  • pro řidiče - z ulice Podolské nábřeží odbočíte při cestě z centra doprava a při cestě do centra doleva na Veslařský ostrov. Za mostem zahnete doprava a hned v první bráně před první budovou zaparkujete auto. Obchod a kancelář je zezadu budovy.

Parkování je v areálu objektu ČVK.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení