Panel uživatele

Antifouling Hempel Prop NCT pro vrtule, Z-náhony a závěsné motory, vydatnost 11 m² / litr

Antifouling Hempel Prop NCT pro vrtule, Z-náhony a závěsné motory, vydatnost 11 m² / litr

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Antifouling Hempel Prop NCT pro vrtule, Z-náhony a závěsné motory, vydatnost 11 m² / litr. Výkonný samoleštící antifouling pro vrtule, Z-náhony a závěné motory. Jeho samoleštící technologie poskytuje velmi dobrou ochranu po celou dobu sezony, navíc se snadno aplikuje. Nevytváří tlustou vrstvu. Objem 500 ml, barva černá nebo šedá (volvo penta). Interval mezi opakováním nanášení vrstvy je 30 minut při 20 ° C. Spouštěcí doba min. 24 hodin. Vydatnost 11 m² / litr .

Varianty produktů

  • 868 Kč s DPH

  • 868 Kč s DPH

868 Kč s DPH

Výrobce: Hempel

Aplikace:

Ujistěte se, že všechny povrchy, které budou ošetřovány, jsou čisté, suché a odmaštěné. Úplně odstraňte prach. Aplikujte pouze v suchém počasí, a ne na přímém slunečním světle.

Dříve potažené povrchy: Odstraňte uvolněný a poškozený materiál a všechnu špínu, nejlépe vysokotlakým mytím. Staré vrstvy je potřeba zbrousit za mokra. Opláchněte čistou vodou a nechte uschnout. V případě, že je stav antifoulingu špatný, může být povrch znovu ošetřen vrstvou základního nátěru.

Nepotažené povrchy: Očistěte a odmastěte povrch, potom ho opláchněte čistou vodou a nechte uschnout. Natřete základním nátěrem. Ujistěte se, že hliníkové plochy jsou dostatečně natřené základním nátěrem. Poté můžete aplikovat antifouling Hempel Prop NCT.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info